Audity a konzultace

audit

Naše dlouholeté zkušenosti v oboru bezpečnosti a správy počítačových sítí můžete využít také formou auditu, konzultace nebo školení.

Bezpečnostní audit IT

Zanalyzujeme informační technologie z hlediska bezpečnosti informací a dat. Prověříme bezpečnostní politiky, přístupy z vnějšku i vnitřní bezpečnost, systém zálohování a prověření zotavení ze zálohy a další oblasti dle konkrétní situace klienta.

Audit a analýza sítě

Podrobně zanalizujeme provoz ve Vaší síti a navrhneme kroky k její maximální optimalizaci. V případě nevhodně navržené nebo jinak nedostačující síťové struktury navrhneme redesign. Veškeré návrhy a doporučení jsme schopni následně také zrealizovat. Součástí auditu sítě je i monitoring nežádoucího využívání internetu (stahování skrze p2p, čas strávený na nevhodných stránkách atd.) v délce obvykle jednoho měsíce. 

Konzultace

Naši IT odborníci mají dlouholeté zkušenosti z různých oborů informačních a komunikačních technologíí. Jsme proto schopni Vám tyto zkušenosti předat formou konzultací.

Školení

Součástí naších realizací jsou většinou i školení pro administrátory. Mimo tyto realizace provádíme školení především k produktům FortiGate, FortiMail, FortiAnalyzer a FortiClient. 

 

nezávazná poptávka