iOS aplikace

Tvorba aplikací pro iOS (apple iPhone, iPad, iPod). Vytváříme kompletní aplikace na klíč. Příklady naší práce můžete nalézt níže.

nezávazná poptávka

sms ticketSMS Ticket

Nákup Pražských SMS jízdenek pomocí Vašeho iPhonu. Tato SMS jízdenka je aktuální podle nových sazeb platných od léta 2011. Nyní přidán offline plán metra. Aplikace je zdarma ke stažení na AppStore.


aJewelaJewel

Jednoduchá a velmi zábavná klasika s několika novými prvky, které ji dělají ještě zábavnější. Spojujete tři a více stejných zvířátek, sbíráte body, postupujete do těžších levelů, sbíráte víc bodů. Platíte jednou pro iPhone i iPad. Stahujte z AppStore.

 

PexesomaniaPEXESOMANIA

Klasické pexeso asi není nutné v naší zemi příliš představovat. Toto je však jedinečné svou variabilitou. Můžete si vybrat hned několik obrázkových sad s různou obtížností a také různý počet karet. Navíc můžete hrát proti sobě jak na jednom zařízení, tak po síti. Stahujte z AppStore.

Pexesomania babyPEXESOMANIA Baby

Opět pexeso, tentokrát pro nejmenší (cca 1,5 až 5 let). Rodiče mohou navolit obtížnost podle věku a schopností dítěte. Pexeso je doplněno o fotky a zvuky zvířat. Aplikaci je možné vyzkoušet zdarma nebo stáhnout kompletní verzi. Vše dostupné na AppStore. 


Pexesomania HardPEXESOMANIA Hard

A něco pro pexesomaniaky fajnšmerky. Tohle pexeso je určitě nejtěžší, jaké jste kdy hrály a pravděpodobně i jaké kdy budete hrát. K dispozici opět hra pro jednoho i dva hráče a volba obtížnosti od těžké po noční můru. Vyzkoušejte verzi zdarma nebo plnou verzi z AppStore. 


Pexeso FortiFreePEXESO FortiFree

Jednoduché pexeso nejen pro IT profesionály, zabývajícími se bezpečností a především produkty americké firmy FortiNet. Hra je zdarma včetně síťové části, jen obrázky na kartičkách asi nebudou pro každého :). Stahujte z AppStore.